Правила прийому до закладу освіти

З ВЕРЕСНЯ 2013 РОКУ РОЗПОЧАТО ЕЛЕКТРОННУ РЕЄСТРАЦІЮ ДІТЕЙ В ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ РАЙОНУ. НОВА СИСТЕМА ДОЗВОЛИТЬ БАТЬКАМ РЕЄСТРУВАТИ ДИТИНУ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ ТА ЗАБЕЗПЕЧИТЬ МОЖЛИВІСТЬ ВІДСТЕЖУВАТИ РУХ ЕЛЕКТРОННОЇ ЧЕРГИ.
Eлектронна реєстрація в заклади дошкільної освіти (http://dnz-reg.nz.ua/)

ШАНОВНІ БАТЬКИ !!!
Прийом дітей в групи здійснюється директором протягом календарного року на підставі:

- направлення територіального відділу освіти;
- заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
- свідоцтва про народження дитини;
- медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;
- довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення.

Для прийому дітей з порушеннями мови в спеціальні групи додатково надається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини із Харківського інклюзивно-ресурсного центра Харківської міської ради, територіального лікувально-профілактичного закладу, направлення Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради.
БУДЕМО РАДІ ЗУСТРІЧІ З ВАМИ!